Partijgelijkenis

Hier ziet u zien in hoeverre partijen in stemgedrag op moties op elkaar lijken. In de volgende tabbladen ziet u dit uitgesplitst per beleidsagenda.

Kies het tabblad van een partij, dan ziet u algemeen en per beleidsagenda (onderwerp) in hoeveel procent van de gevallen de andere partijen het zelfde (voor of tegen) hebben gestemd.

Druk in de tabbladen op een percentage om de moties voor dat onderwerp te zien waar die partijen verschillend hebben gestemd.

Legenda

Overeenstemming met andere partij
100%95%90%85%80%75%70%
65%60%55%50%45%40%35%
30%25%20%15%10%5%0%
Overeenkomst stemming moties50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD
50PLUS100%72%78%65%69%68%100%76%59%76%60%71%75%53%66%77%79%53%
BBB72%100%52%59%60%56%67%75%66%67%73%68%66%69%75%71%67%56%
BIJ178%52%100%47%52%53%58%66%35%70%41%69%71%39%47%69%69%43%
CDA65%59%47%100%80%75%64%59%55%56%59%64%50%56%80%52%65%80%
CU69%60%52%80%100%81%67%65%53%69%57%69%63%47%77%64%71%67%
D6668%56%53%75%81%100%67%65%50%74%53%71%65%45%69%64%73%68%
DenHaan100%67%58%64%67%67%100%78%45%76%55%77%72%49%64%75%77%60%
DENK76%75%66%59%65%65%78%100%54%81%61%77%79%50%62%81%81%50%
FvD59%66%35%55%53%50%45%54%100%47%74%49%48%75%63%52%42%56%
GL76%67%70%56%69%74%76%81%47%100%53%78%86%42%58%83%92%46%
JA2160%73%41%59%57%53%55%61%74%53%100%53%52%78%73%56%53%61%
PvdA71%68%69%64%69%71%77%77%49%78%53%100%71%46%65%71%92%61%
PvdD75%66%71%50%63%65%72%79%48%86%52%71%100%45%54%88%83%39%
PVV53%69%39%56%47%45%49%50%75%42%78%46%45%100%58%49%47%58%
SGP66%75%47%80%77%69%64%62%63%58%73%65%54%58%100%56%63%72%
SP77%71%69%52%64%64%75%81%52%83%56%71%88%49%56%100%84%42%
Volt79%67%69%65%71%73%77%81%42%92%53%92%83%47%63%84%100%61%
VVD53%56%43%80%67%68%60%50%56%46%61%61%39%58%72%42%61%100%
50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD

50PLUS

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan
79%78%77%76%75%72%71%69%68%66%65%60%59%53%0%
Bestuur97%90%78%79%79%76%72%69%68%68%64%62%86%64%53%61%-
Cultuur en recreatie100%75%77%79%72%78%75%76%69%74%62%68%25%59%61%40%-
Economie83%93%77%78%78%72%81%74%74%72%71%68%62%61%57%57%-
Financiën100%90%78%77%77%76%60%70%70%69%66%66%30%60%54%53%-
Huisvesting88%88%76%77%81%76%88%72%65%63%67%66%63%57%50%57%-
Internationaal80%60%71%69%65%68%60%67%70%69%66%67%60%49%56%45%-
Landbouw75%63%67%68%66%60%38%65%62%68%52%47%56%55%45%59%-
Migratie en integratie94%81%69%69%56%69%69%65%69%66%65%61%19%43%52%35%-
Natuur en milieu95%89%76%78%75%72%79%73%71%72%65%60%84%47%50%43%-
Onderwijs en wetenschap100%86%67%70%70%69%86%70%68%68%66%67%43%63%57%58%-
Openbare orde en veiligheid57%71%79%78%73%78%29%73%73%70%72%69%43%66%59%51%-
Recht93%81%75%76%71%74%67%70%68%69%65%64%15%59%55%43%-
Ruimte en infrastructuur--76%74%80%69%-78%73%71%68%67%-56%57%46%-
Sociale zekerheid100%0%83%72%85%79%100%64%60%58%56%59%100%67%43%62%-
Verkeer57%71%74%73%76%71%86%74%74%74%71%70%71%55%57%55%-
Werk100%0%75%77%85%81%100%70%67%64%62%62%100%56%49%54%-
Zorg en gezondheid55%64%83%83%83%83%77%73%65%63%66%63%71%67%50%68%-
VoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan

BBB

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPDENKJA2150PLUSSPPVVPvdAVoltGLDenHaanFvDPvdDCUCDAVVDD66BIJ1
75%73%72%71%69%68%67%66%60%59%56%52%
Bestuur69%80%78%72%79%75%77%76%77%67%69%75%58%55%49%55%59%
Cultuur en recreatie75%78%78%75%84%51%78%80%78%80%67%78%65%65%58%69%65%
Economie72%76%75%81%74%75%68%72%69%73%71%66%65%61%58%58%58%
Financiën72%77%72%60%73%70%70%70%68%66%69%67%59%57%54%57%57%
Huisvesting80%90%69%88%85%80%88%85%87%85%71%78%67%67%59%62%73%
Internationaal78%55%75%60%57%66%55%54%54%55%63%51%67%65%65%53%33%
Landbouw88%51%84%38%28%74%30%28%28%47%81%20%63%70%65%52%14%
Migratie en integratie80%52%77%69%64%58%53%50%53%56%52%52%55%60%64%54%27%
Natuur en milieu76%69%63%79%69%56%64%66%63%67%55%62%61%61%57%55%52%
Onderwijs en wetenschap81%86%77%86%79%81%86%88%81%89%72%79%70%70%69%72%47%
Openbare orde en veiligheid72%78%71%29%78%63%77%75%77%75%61%76%70%63%61%60%49%
Recht74%67%67%67%69%59%66%66%67%60%59%66%61%61%62%60%42%
Ruimte en infrastructuur65%81%50%-77%42%85%85%85%88%35%81%73%65%58%58%65%
Sociale zekerheid77%88%81%100%88%80%86%83%84%86%67%84%67%61%57%60%56%
Verkeer81%65%70%86%80%71%72%74%72%75%65%69%69%69%66%64%51%
Werk82%76%72%100%78%74%70%70%70%73%66%68%66%70%62%62%62%
Zorg en gezondheid74%81%80%77%71%79%66%63%68%64%71%72%53%50%49%48%53%
SGPDENKJA2150PLUSSPPVVPvdAVoltGLDenHaanFvDPvdDCUCDAVVDD66BIJ1

BIJ1

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zien50PLUSPvdDGLVoltPvdASPDENKDenHaanD66BBBCUSGPCDAVVDJA21PVVFvD
78%71%70%69%66%58%53%52%47%43%41%39%35%
Bestuur90%72%68%66%68%68%68%51%51%59%50%49%49%44%52%51%48%
Cultuur en recreatie75%87%84%82%84%78%80%82%67%65%64%65%64%53%62%42%44%
Economie93%76%75%75%75%77%71%63%53%58%54%46%47%45%43%42%37%
Financiën90%73%70%71%70%70%69%56%52%57%51%48%48%42%41%41%40%
Huisvesting88%74%76%78%75%76%77%75%57%73%59%63%57%49%54%64%57%
Internationaal60%59%56%55%54%57%55%50%46%33%41%28%38%34%24%20%17%
Landbouw63%73%65%62%63%67%47%46%42%14%35%15%31%30%20%24%14%
Migratie en integratie81%58%57%61%57%54%61%50%54%27%54%26%39%33%12%8%7%
Natuur en milieu89%79%78%76%77%76%67%64%56%52%59%49%47%45%36%35%24%
Onderwijs en wetenschap86%46%46%46%47%46%48%41%38%47%34%38%35%35%33%39%31%
Openbare orde en veiligheid71%67%62%64%63%64%62%56%53%49%46%38%41%38%31%29%33%
Recht81%66%67%67%65%61%67%45%56%42%51%32%41%37%22%21%25%
Ruimte en infrastructuur-85%81%81%81%73%62%69%50%65%73%58%58%46%42%27%19%
Sociale zekerheid0%57%53%52%56%57%57%56%37%56%39%46%34%33%46%45%41%
Verkeer71%73%69%66%67%66%61%57%52%51%54%46%46%44%40%39%35%
Werk0%68%70%74%72%70%76%77%60%62%56%56%56%52%44%40%36%
Zorg en gezondheid64%67%68%68%69%67%59%57%51%53%53%54%48%48%53%52%41%
50PLUSPvdDGLVoltPvdASPDENKDenHaanD66BBBCUSGPCDAVVDJA21PVVFvD

CDA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUVVDSGPD66Volt50PLUSPvdADenHaanBBBJA21DENKGLPVVFvDSPPvdDBIJ1
80%75%65%64%59%56%55%52%50%47%
Bestuur85%79%82%75%70%62%68%64%55%58%55%63%53%49%57%56%49%
Cultuur en recreatie80%75%74%73%75%68%65%69%65%65%64%60%53%64%60%57%64%
Economie82%79%83%77%66%68%67%70%61%66%62%58%59%58%54%50%47%
Financiën81%79%80%75%66%66%65%61%57%59%60%58%56%55%55%53%48%
Huisvesting85%75%86%84%62%66%64%66%67%70%64%58%51%60%54%53%57%
Internationaal78%81%79%72%69%67%67%66%65%59%55%57%51%51%51%49%38%
Landbouw78%89%86%56%50%47%52%63%70%62%45%29%60%65%30%22%31%
Migratie en integratie64%80%79%62%65%61%68%73%60%60%50%51%55%46%49%50%39%
Natuur en milieu76%83%81%70%59%60%62%69%61%55%59%47%57%57%47%40%47%
Onderwijs en wetenschap79%76%76%72%66%67%60%66%70%63%57%53%58%55%48%51%35%
Openbare orde en veiligheid85%78%80%74%62%69%68%63%63%68%58%61%55%56%60%58%41%
Recht74%79%79%67%63%64%67%65%61%54%56%55%56%57%55%54%41%
Ruimte en infrastructuur80%79%84%69%65%67%62%69%65%69%67%49%63%62%50%44%58%
Sociale zekerheid85%80%84%82%68%59%70%64%61%68%55%64%53%49%50%55%34%
Verkeer79%74%81%78%65%70%65%76%69%73%67%55%64%62%54%51%46%
Werk82%80%85%81%72%62%68%71%70%50%58%55%53%53%44%50%56%
Zorg en gezondheid85%82%76%82%69%63%65%63%50%53%57%61%55%48%53%52%48%
CUVVDSGPD66Volt50PLUSPvdADenHaanBBBJA21DENKGLPVVFvDSPPvdDBIJ1

CU

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienD66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBBBJA21FvDBIJ1PVV
81%80%77%71%69%67%65%64%63%60%57%53%52%47%
Bestuur80%85%80%73%68%73%70%70%66%62%63%64%58%58%49%50%47%
Cultuur en recreatie77%80%75%75%69%70%66%63%67%66%67%65%65%62%63%64%46%
Economie82%82%78%72%74%71%70%67%74%68%67%63%65%65%57%54%52%
Financiën81%81%78%69%70%70%70%67%63%66%65%65%59%59%54%51%47%
Huisvesting85%85%83%67%65%71%67%68%68%65%60%61%67%70%56%59%50%
Internationaal73%78%77%73%70%67%66%66%69%62%64%64%67%60%47%41%46%
Landbouw71%78%78%57%62%63%47%74%68%55%48%40%63%59%59%35%56%
Migratie en integratie87%64%60%82%69%67%82%50%80%73%78%82%55%42%37%54%26%
Natuur en milieu83%76%74%71%71%68%67%64%75%67%64%60%61%50%50%59%43%
Onderwijs en wetenschap76%79%76%63%68%63%65%63%64%61%60%63%70%64%55%34%49%
Openbare orde en veiligheid79%85%80%72%73%73%71%70%68%66%69%68%70%66%55%46%49%
Recht82%74%71%75%68%67%75%59%66%69%73%73%61%45%52%51%41%
Ruimte en infrastructuur81%80%74%88%73%75%66%65%77%70%63%60%73%46%55%73%49%
Sociale zekerheid86%85%81%72%60%75%72%71%70%60%56%63%67%68%49%39%46%
Verkeer83%79%75%72%74%72%69%63%77%72%65%65%69%68%55%54%51%
Werk81%82%77%72%67%72%64%66%71%63%56%61%66%50%53%56%46%
Zorg en gezondheid83%85%79%71%65%70%67%74%63%60%59%58%53%56%49%53%51%
D66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBBBJA21FvDBIJ1PVV

D66

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanDENKPvdDSPBBBJA21BIJ1FvDPVV
81%75%74%73%71%69%68%67%65%64%56%53%50%45%
Bestuur80%75%74%73%72%73%68%74%64%60%66%64%55%58%51%49%46%
Cultuur en recreatie77%73%77%82%76%63%74%65%75%64%72%71%69%58%67%59%44%
Economie82%77%74%72%72%73%72%70%72%68%63%64%58%62%53%55%49%
Financiën81%75%75%71%72%70%69%69%63%66%67%64%57%55%52%52%44%
Huisvesting85%84%63%64%67%82%63%73%63%62%57%57%62%68%57%55%51%
Internationaal73%72%80%82%78%61%69%65%77%68%64%64%53%49%46%40%37%
Landbouw71%56%69%70%67%54%68%55%75%63%61%65%52%50%42%51%49%
Migratie en integratie87%62%86%85%69%56%66%49%82%74%84%81%54%39%54%36%23%
Natuur en milieu83%70%73%69%68%67%72%61%73%68%65%67%55%47%56%49%42%
Onderwijs en wetenschap76%72%73%68%68%67%68%63%67%65%65%63%72%62%38%53%48%
Openbare orde en veiligheid79%74%79%76%72%68%70%69%62%65%74%72%60%53%53%50%44%
Recht82%67%83%79%72%61%69%59%70%71%79%79%60%40%56%49%38%
Ruimte en infrastructuur81%69%73%65%73%64%71%59%69%67%68%68%58%62%50%52%43%
Sociale zekerheid86%82%72%71%76%79%58%74%67%60%61%53%60%63%37%49%44%
Verkeer83%78%71%72%73%73%74%65%77%73%66%64%64%62%52%54%50%
Werk81%81%69%80%71%77%64%71%79%65%60%53%62%42%60%52%46%
Zorg en gezondheid83%82%67%74%70%73%63%80%64%58%57%56%48%50%51%48%51%
CUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanDENKPvdDSPBBBJA21BIJ1FvDPVV

DenHaan

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienDENKVoltPvdAGLSPPvdDBBBD66CUCDASGPVVDBIJ1JA21PVVFvD50PLUS
78%77%76%75%72%67%64%60%58%55%49%45%0%
Bestuur75%81%76%76%74%70%67%64%66%64%67%62%51%60%50%48%-
Cultuur en recreatie82%92%92%92%82%84%80%75%67%69%69%63%82%69%35%57%-
Economie86%81%80%79%79%75%73%72%74%70%70%66%63%61%56%56%-
Financiën74%73%73%72%73%69%66%63%63%61%62%55%56%54%49%49%-
Huisvesting90%85%87%89%84%82%85%63%68%66%76%61%75%64%73%63%-
Internationaal81%80%81%81%74%73%55%77%69%66%54%64%50%44%30%29%-
Landbouw80%78%75%75%76%65%47%75%68%63%50%63%46%51%46%33%-
Migratie en integratie90%86%84%84%84%83%56%82%80%73%56%67%50%39%21%13%-
Natuur en milieu84%80%79%78%81%73%67%73%75%69%71%65%64%53%47%39%-
Onderwijs en wetenschap91%94%91%86%85%85%89%67%64%66%79%65%41%78%83%74%-
Openbare orde en veiligheid81%79%79%79%76%77%75%62%68%63%64%60%56%55%48%44%-
Recht76%72%73%73%69%72%60%70%66%65%53%59%45%37%30%28%-
Ruimte en infrastructuur92%88%88%88%81%85%88%69%77%69%62%62%69%54%38%31%-
Sociale zekerheid92%89%90%85%88%84%86%67%70%64%78%60%56%80%72%58%-
Verkeer82%83%81%80%74%70%75%77%77%76%74%73%57%64%62%57%-
Werk90%92%83%81%79%73%73%79%71%71%71%67%77%52%50%42%-
Zorg en gezondheid68%75%75%75%70%71%64%64%63%63%62%62%57%62%57%46%-
DENKVoltPvdAGLSPPvdDBBBD66CUCDASGPVVDBIJ1JA21PVVFvD50PLUS

DENK

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLVoltSPPvdDDenHaanPvdA50PLUSBBBBIJ1D66CUSGPJA21CDAFvDVVDPVV
81%79%78%77%76%75%66%65%62%61%59%54%50%
Bestuur81%84%85%83%75%74%79%80%68%60%62%60%70%55%66%48%62%
Cultuur en recreatie81%80%77%79%82%77%72%78%80%64%66%58%75%64%55%54%34%
Economie82%86%82%77%86%79%78%76%71%68%68%65%59%62%59%52%56%
Financiën81%84%82%80%74%78%77%77%69%66%66%63%58%60%55%52%51%
Huisvesting88%90%88%85%90%86%81%90%77%62%65%67%63%64%52%47%58%
Internationaal78%78%75%73%81%73%65%55%55%68%62%50%45%55%35%48%33%
Landbouw72%72%71%64%80%70%66%51%47%63%55%44%54%45%44%46%52%
Migratie en integratie86%94%82%86%90%71%56%52%61%74%73%45%31%50%18%43%12%
Natuur en milieu79%82%79%74%84%77%75%69%67%68%67%63%53%59%47%50%44%
Onderwijs en wetenschap86%96%83%86%91%80%70%86%48%65%61%59%76%57%62%46%54%
Openbare orde en veiligheid82%90%83%84%81%77%73%78%62%65%66%61%55%58%57%51%42%
Recht86%94%83%86%76%77%71%67%67%71%69%54%37%56%44%48%32%
Ruimte en infrastructuur77%81%78%72%92%80%80%81%62%67%70%66%62%67%57%56%44%
Sociale zekerheid81%89%86%83%92%75%85%88%57%60%60%57%81%55%64%43%56%
Verkeer79%72%76%76%82%81%76%65%61%73%72%68%67%67%53%57%51%
Werk85%90%83%83%90%78%85%76%76%65%63%61%60%58%52%48%50%
Zorg en gezondheid81%69%82%83%68%77%83%81%59%58%60%70%80%57%71%49%71%
GLVoltSPPvdDDenHaanPvdA50PLUSBBBBIJ1D66CUSGPJA21CDAFvDVVDPVV

FvD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPVVJA21BBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1
75%74%66%63%59%56%55%54%53%52%50%49%48%47%45%42%35%
Bestuur74%72%69%59%64%49%49%66%49%65%49%57%61%57%48%58%48%
Cultuur en recreatie65%75%67%63%59%62%64%55%63%56%59%53%51%53%57%62%44%
Economie79%80%71%66%61%61%58%59%57%56%55%53%50%51%56%46%37%
Financiën74%74%69%63%60%57%55%55%54%53%52%49%48%47%49%47%40%
Huisvesting75%74%71%64%57%60%60%52%56%49%55%51%45%49%63%64%57%
Internationaal78%76%63%64%49%55%51%35%47%43%40%34%41%32%29%26%17%
Landbouw67%76%81%77%55%66%65%44%59%31%51%34%25%31%33%18%14%
Migratie en integratie83%75%52%57%43%53%46%18%37%25%36%22%22%21%13%8%7%
Natuur en milieu76%76%55%60%47%59%57%47%50%39%49%41%35%37%39%29%24%
Onderwijs en wetenschap73%73%72%61%63%55%55%62%55%61%53%61%61%59%74%78%31%
Openbare orde en veiligheid75%76%61%64%66%58%56%57%55%61%50%55%54%53%44%46%33%
Recht75%77%59%66%59%61%57%44%52%50%49%47%46%46%28%30%25%
Ruimte en infrastructuur72%77%35%65%56%68%62%57%55%43%52%48%35%40%31%19%19%
Sociale zekerheid72%72%67%58%67%48%49%64%49%65%49%53%58%53%58%58%41%
Verkeer75%72%65%60%55%65%62%53%55%47%54%48%41%43%57%43%35%
Werk67%90%66%59%56%57%53%52%53%55%52%48%52%48%42%44%36%
Zorg en gezondheid74%72%71%63%67%49%48%71%49%62%48%60%63%59%46%45%41%
PVVJA21BBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1

GL

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltPvdDSPDENKPvdADenHaan50PLUSD66BIJ1CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV
92%86%83%81%78%76%74%70%69%67%58%56%53%47%46%42%
Bestuur90%86%82%81%78%76%79%74%68%70%77%64%63%71%57%53%52%
Cultuur en recreatie95%85%81%81%83%92%79%77%84%66%78%55%60%60%53%50%35%
Economie93%86%85%82%78%79%78%74%75%70%69%60%58%53%51%47%49%
Financiën93%87%82%81%78%72%77%75%70%70%68%60%58%51%47%48%42%
Huisvesting93%90%87%88%81%89%77%63%76%67%87%59%58%62%49%40%53%
Internationaal93%78%77%78%81%81%69%80%56%66%54%50%57%42%32%49%32%
Landbouw91%88%87%72%70%75%68%69%65%47%28%32%29%33%31%28%45%
Migratie en integratie93%94%91%86%75%84%69%86%57%82%53%49%51%32%21%39%15%
Natuur en milieu95%90%87%79%75%78%78%73%78%67%63%52%47%40%37%37%36%
Onderwijs en wetenschap91%85%83%86%76%86%70%73%46%65%81%60%53%71%59%44%47%
Openbare orde en veiligheid92%89%84%82%78%79%78%79%62%71%77%65%61%55%53%54%43%
Recht96%92%89%86%78%73%76%83%67%75%67%55%55%36%46%47%32%
Ruimte en infrastructuur100%90%85%77%80%88%74%73%81%66%85%51%49%42%40%37%31%
Sociale zekerheid89%83%75%81%82%85%72%72%53%72%84%63%64%77%53%51%45%
Verkeer96%90%82%79%76%80%73%71%69%69%72%58%55%53%43%41%41%
Werk84%85%78%85%75%81%77%69%70%64%70%57%55%50%48%45%45%
Zorg en gezondheid88%85%84%81%79%75%83%67%68%67%68%65%61%67%59%50%60%
VoltPvdDSPDENKPvdADenHaan50PLUSD66BIJ1CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV

JA21

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPVVFvDSGPBBBDENKVVD50PLUSCDACUSPDenHaanPvdAVoltD66GLPvdDBIJ1
78%74%73%61%60%59%57%56%55%53%52%41%
Bestuur74%72%76%78%70%56%86%58%58%69%60%70%71%58%71%65%52%
Cultuur en recreatie65%75%71%78%75%65%25%65%62%69%69%60%65%58%60%64%62%
Economie81%80%77%75%59%68%62%66%65%54%61%52%55%62%53%47%43%
Financiën74%74%70%72%58%61%30%59%59%56%54%52%53%55%51%51%41%
Huisvesting72%74%78%69%63%77%63%70%70%58%64%64%58%68%62%52%54%
Internationaal78%76%75%75%45%64%60%59%60%46%44%43%41%49%42%41%24%
Landbouw82%76%81%84%54%63%56%62%59%33%51%35%34%50%33%26%20%
Migratie en integratie79%75%76%77%31%70%19%60%42%43%39%32%29%39%32%29%12%
Natuur en milieu79%76%62%63%53%57%84%55%50%45%53%41%42%47%40%41%36%
Onderwijs en wetenschap79%73%73%77%76%63%43%63%64%71%78%74%79%62%71%71%33%
Openbare orde en veiligheid82%76%80%71%55%73%43%68%66%54%55%56%53%53%55%50%31%
Recht78%77%73%67%37%61%15%54%45%39%37%38%35%40%36%36%22%
Ruimte en infrastructuur77%77%77%50%62%85%-69%46%42%54%42%42%62%42%46%42%
Sociale zekerheid81%72%80%81%81%64%100%68%68%79%80%77%76%63%77%75%46%
Verkeer82%72%75%70%67%72%71%73%68%60%64%51%54%62%53%50%40%
Werk82%90%70%72%60%50%100%50%50%62%52%50%50%42%50%56%44%
Zorg en gezondheid79%72%79%80%80%53%71%53%56%70%62%65%63%50%67%72%53%
PVVFvDSGPBBBDENKVVD50PLUSCDACUSPDenHaanPvdAVoltD66GLPvdDBIJ1

PvdA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltGLDenHaanDENKD66SPPvdD50PLUSBIJ1CUBBBSGPCDAVVDJA21FvDPVV
92%78%77%71%69%68%65%64%61%53%49%46%
Bestuur90%78%76%74%72%68%69%69%68%73%77%71%68%67%70%57%50%
Cultuur en recreatie95%83%92%77%76%75%76%76%84%70%78%61%65%56%60%53%35%
Economie92%78%80%79%72%73%70%74%75%71%68%70%67%61%52%53%51%
Financiën92%78%73%78%72%72%72%70%70%70%70%66%65%62%52%49%45%
Huisvesting90%81%87%86%67%77%76%72%75%71%88%68%64%52%64%51%54%
Internationaal93%81%81%73%78%67%66%67%54%67%55%59%67%64%43%34%37%
Landbouw89%70%75%70%67%68%63%65%63%63%30%50%52%52%35%34%50%
Migratie en integratie93%75%84%71%69%71%73%65%57%67%53%65%68%60%32%22%33%
Natuur en milieu95%75%79%77%68%74%69%73%77%68%64%65%62%56%41%41%44%
Onderwijs en wetenschap96%76%91%80%68%68%70%70%47%63%86%61%60%58%74%61%53%
Openbare orde en veiligheid90%78%79%77%72%73%73%73%63%73%77%69%68%67%56%55%43%
Recht93%78%73%77%72%74%75%70%65%67%66%65%67%62%38%47%42%
Ruimte en infrastructuur100%80%88%80%73%76%75%78%81%75%85%63%62%52%42%48%39%
Sociale zekerheid89%82%90%75%76%66%71%64%56%75%86%71%70%64%77%53%48%
Verkeer96%76%81%81%73%70%71%74%67%72%72%70%65%59%51%48%45%
Werk88%75%83%78%71%66%70%70%72%72%70%67%68%57%50%48%46%
Zorg en gezondheid88%79%75%77%70%70%70%73%69%70%66%71%65%64%65%60%57%
VoltGLDenHaanDENKD66SPPvdD50PLUSBIJ1CUBBBSGPCDAVVDJA21FvDPVV

PvdD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSPGLVoltDENK50PLUSDenHaanBIJ1PvdABBBD66CUSGPJA21CDAFvDPVVVVD
88%86%83%79%75%72%71%66%65%63%54%52%50%48%45%39%
Bestuur88%86%82%83%76%70%72%69%75%66%64%60%65%56%61%55%47%
Cultuur en recreatie87%85%91%79%78%84%87%76%78%72%65%55%64%57%51%33%45%
Economie87%86%81%77%72%75%76%70%66%63%63%53%47%50%50%50%39%
Financiën87%87%84%80%76%69%73%72%67%67%65%56%51%53%48%44%42%
Huisvesting89%90%89%85%76%82%74%76%78%57%61%54%52%53%45%53%37%
Internationaal91%78%74%73%68%73%59%66%51%64%64%52%41%49%41%40%40%
Landbouw86%88%80%64%60%65%73%63%20%61%40%26%26%22%25%43%21%
Migratie en integratie93%94%92%86%69%83%58%73%52%84%82%50%29%50%22%16%38%
Natuur en milieu85%90%88%74%72%73%79%69%62%65%60%46%41%40%35%36%31%
Onderwijs en wetenschap92%85%88%86%69%85%46%70%79%65%63%56%71%51%61%49%35%
Openbare orde en veiligheid89%89%89%84%78%77%67%73%76%74%68%62%50%58%54%43%50%
Recht91%92%93%86%74%72%66%75%66%79%73%54%36%54%46%33%44%
Ruimte en infrastructuur84%90%96%72%69%85%85%75%81%68%60%46%46%44%35%29%32%
Sociale zekerheid87%83%85%83%79%84%57%71%84%61%63%55%75%55%58%51%40%
Verkeer83%90%87%76%71%70%73%71%69%66%65%54%50%51%41%42%38%
Werk86%85%78%83%81%73%68%70%68%60%61%53%56%50%52%49%38%
Zorg en gezondheid91%85%77%83%83%71%67%70%72%57%58%59%72%52%63%65%40%
SPGLVoltDENK50PLUSDenHaanBIJ1PvdABBBD66CUSGPJA21CDAFvDPVVVVD

PVV

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21FvDBBBSGPVVDCDA50PLUSDENKDenHaanSPCUVoltPvdAPvdDD66GLBIJ1
78%75%69%58%56%53%50%49%47%46%45%42%39%
Bestuur74%74%75%56%52%53%61%62%50%59%47%59%50%55%46%52%51%
Cultuur en recreatie65%65%51%58%64%53%40%34%35%38%46%42%35%33%44%35%42%
Economie81%79%75%60%60%59%57%56%56%54%52%52%51%50%49%49%42%
Financiën74%74%70%57%58%56%53%51%49%49%47%48%45%44%44%42%41%
Huisvesting72%75%80%55%52%51%57%58%73%56%50%77%54%53%51%53%64%
Internationaal78%78%66%59%56%51%45%33%30%43%46%29%37%40%37%32%20%
Landbouw82%67%74%64%60%60%59%52%46%47%56%33%50%43%49%45%24%
Migratie en integratie79%83%58%58%68%55%35%12%21%19%26%12%33%16%23%15%8%
Natuur en milieu79%76%56%56%63%57%43%44%47%40%43%39%44%36%42%36%35%
Onderwijs en wetenschap79%73%81%56%63%58%58%54%83%50%49%86%53%49%48%47%39%
Openbare orde en veiligheid82%75%63%59%59%55%51%42%48%48%49%47%43%43%44%43%29%
Recht78%75%59%60%62%56%43%32%30%35%41%31%42%33%38%32%21%
Ruimte en infrastructuur77%72%42%63%70%63%46%44%38%35%49%27%39%29%43%31%27%
Sociale zekerheid81%72%80%55%55%53%62%56%72%56%46%69%48%51%44%45%45%
Verkeer82%75%71%59%64%64%55%51%62%50%51%48%45%42%50%41%39%
Werk82%67%74%59%59%53%54%50%50%51%46%52%46%49%46%45%40%
Zorg en gezondheid79%74%79%61%52%55%68%71%57%65%51%58%57%65%51%60%52%
JA21FvDBBBSGPVVDCDA50PLUSDENKDenHaanSPCUVoltPvdAPvdDD66GLBIJ1

SGP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdADenHaanVoltFvDDENKPVVGLSPPvdDBIJ1
80%77%75%73%72%69%66%65%64%63%62%58%56%54%47%
Bestuur82%80%69%76%75%73%64%71%67%74%59%60%56%64%61%60%49%
Cultuur en recreatie74%75%75%71%68%63%62%61%69%76%63%58%58%55%55%55%65%
Economie83%78%72%77%74%73%71%70%70%64%66%65%60%60%58%53%46%
Financiën80%78%72%70%72%70%66%66%62%65%63%63%57%60%57%56%48%
Huisvesting86%83%80%78%76%82%67%68%76%67%64%67%55%59%56%54%63%
Internationaal79%77%78%75%71%61%66%59%54%53%64%50%59%50%55%52%28%
Landbouw86%78%88%81%80%54%52%50%50%31%77%44%64%32%34%26%15%
Migratie en integratie79%60%80%76%72%56%65%65%56%51%57%45%58%49%50%50%26%
Natuur en milieu81%74%76%62%75%67%65%65%71%61%60%63%56%52%53%46%49%
Onderwijs en wetenschap76%76%81%73%68%67%66%61%79%78%61%59%56%60%53%56%38%
Openbare orde en veiligheid80%80%72%80%73%68%72%69%64%63%64%61%59%65%64%62%38%
Recht79%71%74%73%71%61%65%65%53%53%66%54%60%55%56%54%32%
Ruimte en infrastructuur84%74%65%77%77%64%68%63%62%58%65%66%63%51%53%46%58%
Sociale zekerheid84%81%77%80%76%79%56%71%78%80%58%57%55%63%50%55%46%
Verkeer81%75%81%75%72%73%71%70%74%69%60%68%59%58%57%54%46%
Werk85%77%82%70%76%77%62%67%71%72%59%61%59%57%47%53%56%
Zorg en gezondheid76%79%74%79%69%73%66%71%62%65%63%70%61%65%59%59%54%
CDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdADenHaanVoltFvDDENKPVVGLSPPvdDBIJ1

SP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDVoltGLDENK50PLUSDenHaanPvdABBBBIJ1D66CUJA21SGPCDAFvDPVVVVD
88%84%83%81%77%75%71%69%64%56%52%49%42%
Bestuur88%82%82%85%78%74%68%79%68%64%63%69%61%57%65%59%48%
Cultuur en recreatie87%89%81%77%77%82%75%84%78%71%67%69%55%60%56%38%49%
Economie87%87%85%82%77%79%73%74%77%64%67%54%58%54%56%54%43%
Financiën87%84%82%82%78%73%72%73%70%64%65%56%57%55%53%49%43%
Huisvesting89%93%87%88%76%84%77%85%76%57%60%58%56%54%49%56%36%
Internationaal91%74%77%75%71%74%67%57%57%64%64%46%55%51%43%43%42%
Landbouw86%88%87%71%67%76%68%28%67%65%48%33%34%30%31%47%28%
Migratie en integratie93%84%91%82%69%84%71%64%54%81%78%43%50%49%25%19%39%
Natuur en milieu85%89%87%79%76%81%74%69%76%67%64%45%53%47%39%40%39%
Onderwijs en wetenschap92%90%83%83%67%85%68%79%46%63%60%71%53%48%61%50%35%
Openbare orde en veiligheid89%85%84%83%79%76%73%78%64%72%69%54%64%60%61%48%52%
Recht91%87%89%83%75%69%74%69%61%79%73%39%56%55%50%35%47%
Ruimte en infrastructuur84%92%85%78%76%81%76%77%73%68%63%42%53%50%43%35%37%
Sociale zekerheid87%85%75%86%83%88%66%88%57%53%56%79%50%50%65%56%36%
Verkeer83%86%82%76%74%74%70%80%66%64%65%60%57%54%47%50%40%
Werk86%80%78%83%75%79%66%78%70%53%56%62%47%44%55%51%36%
Zorg en gezondheid91%79%84%82%83%70%70%71%67%56%59%70%59%53%62%65%42%
PvdDVoltGLDENK50PLUSDenHaanPvdABBBBIJ1D66CUJA21SGPCDAFvDPVVVVD

Volt

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLPvdASPPvdDDENK50PLUSDenHaanD66CUBIJ1BBBCDASGPVVDJA21PVVFvD
92%84%83%81%79%77%73%71%69%67%65%63%61%53%47%42%
Bestuur90%90%82%82%84%97%81%73%73%66%76%70%74%64%71%59%58%
Cultuur en recreatie95%95%89%91%80%100%92%82%75%82%80%75%76%67%65%42%62%
Economie93%92%87%81%86%83%81%72%72%75%72%66%64%62%55%52%46%
Financiën93%92%84%84%84%100%73%71%69%71%70%66%65%58%53%48%47%
Huisvesting93%90%93%89%90%88%85%64%67%78%85%62%67%50%58%77%64%
Internationaal93%93%74%74%78%80%80%82%73%55%54%69%53%64%41%29%26%
Landbouw91%89%88%80%72%75%78%70%57%62%28%50%31%50%34%33%18%
Migratie en integratie93%93%84%92%94%94%86%85%82%61%50%65%51%58%29%12%8%
Natuur en milieu95%95%89%88%82%95%80%69%71%76%66%59%61%57%42%39%29%
Onderwijs en wetenschap91%96%90%88%96%100%94%68%63%46%88%66%78%64%79%86%78%
Openbare orde en veiligheid92%90%85%89%90%57%79%76%72%64%75%62%63%55%53%47%46%
Recht96%93%87%93%94%93%72%79%75%67%66%63%53%57%35%31%30%
Ruimte en infrastructuur100%100%92%96%81%-88%65%88%81%85%65%58%50%42%27%19%
Sociale zekerheid89%89%85%85%89%100%89%71%72%52%83%68%80%64%76%69%58%
Verkeer96%96%86%87%72%57%83%72%72%66%74%65%69%59%54%48%43%
Werk84%88%80%78%90%100%92%80%72%74%70%72%72%68%50%52%44%
Zorg en gezondheid88%88%79%77%69%55%75%74%71%68%63%69%65%69%63%58%45%
GLPvdASPPvdDDENK50PLUSDenHaanD66CUBIJ1BBBCDASGPVVDJA21PVVFvD

VVD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDASGPD66CUPvdAVoltJA21DenHaanPVVBBBFvD50PLUSDENKGLBIJ1SPPvdD
80%72%68%67%61%60%58%56%53%50%46%43%42%39%
Bestuur79%75%74%70%67%64%56%62%52%49%49%53%48%53%44%48%47%
Cultuur en recreatie75%68%65%63%56%67%65%63%64%58%62%61%54%50%53%49%45%
Economie79%74%70%67%61%62%68%66%60%58%61%57%52%47%45%43%39%
Financiën79%72%69%67%62%58%61%55%58%54%57%54%52%48%42%43%42%
Huisvesting75%76%73%68%52%50%77%61%52%59%60%50%47%40%49%36%37%
Internationaal81%71%65%66%64%64%64%64%56%65%55%56%48%49%34%42%40%
Landbouw89%80%55%74%52%50%63%63%60%65%66%45%46%28%30%28%21%
Migratie en integratie80%72%49%50%60%58%70%67%68%64%53%52%43%39%33%39%38%
Natuur en milieu83%75%61%64%56%57%57%65%63%57%59%50%50%37%45%39%31%
Onderwijs en wetenschap76%68%63%63%58%64%63%65%63%69%55%57%46%44%35%35%35%
Openbare orde en veiligheid78%73%69%70%67%55%73%60%59%61%58%59%51%54%38%52%50%
Recht79%71%59%59%62%57%61%59%62%62%61%55%48%47%37%47%44%
Ruimte en infrastructuur79%77%59%65%52%50%85%62%70%58%68%57%56%37%46%37%32%
Sociale zekerheid80%76%74%71%64%64%64%60%55%57%48%43%43%51%33%36%40%
Verkeer74%72%65%63%59%59%72%73%64%66%65%57%57%41%44%40%38%
Werk80%76%71%66%57%68%50%67%59%62%57%49%48%45%52%36%38%
Zorg en gezondheid82%69%80%74%64%69%53%62%52%49%49%50%49%50%48%42%40%
CDASGPD66CUPvdAVoltJA21DenHaanPVVBBBFvD50PLUSDENKGLBIJ1SPPvdD

Creative Commons License 2012-2022 Elwin Oost, Solveware. Partijgedrag wordt gehost door