Partijgelijkenis

Hier ziet u zien in hoeverre partijen in stemgedrag op moties op elkaar lijken. In de volgende tabbladen ziet u dit uitgesplitst per beleidsagenda.

Kies het tabblad van een partij, dan ziet u algemeen en per beleidsagenda (onderwerp) in hoeveel procent van de gevallen de andere partijen het zelfde (voor of tegen) hebben gestemd.

Druk in de tabbladen op een percentage om de moties voor dat onderwerp te zien waar die partijen verschillend hebben gestemd.

Legenda

Overeenstemming met andere partij
100%95%90%85%80%75%70%
65%60%55%50%45%40%35%
30%25%20%15%10%5%0%
Overeenkomst stemming moties50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD
50PLUS100%72%78%65%69%68%100%76%59%76%60%71%75%53%66%77%79%53%
BBB72%100%59%59%61%56%65%72%68%64%71%65%63%69%73%68%64%56%
BIJ178%59%100%53%60%61%67%76%41%81%46%80%83%45%54%80%80%48%
CDA65%59%53%100%80%74%62%58%56%56%59%64%50%56%80%52%65%79%
CU69%61%60%80%100%80%65%64%54%69%57%69%63%47%77%64%71%66%
D6668%56%61%74%80%100%66%65%51%74%53%71%65%45%69%64%73%67%
DenHaan100%65%67%62%65%66%100%76%45%75%53%76%71%49%62%74%76%57%
DENK76%72%76%58%64%65%76%100%54%81%58%77%79%49%61%80%80%49%
FvD59%68%41%56%54%51%45%54%100%48%75%50%49%74%63%52%42%57%
GL76%64%81%56%69%74%75%81%48%100%51%77%86%42%57%83%91%45%
JA2160%71%46%59%57%53%53%58%75%51%100%51%51%77%72%54%51%61%
PvdA71%65%80%64%69%71%76%77%50%77%51%100%70%46%65%71%90%61%
PvdD75%63%83%50%63%65%71%79%49%86%51%70%100%45%53%88%82%39%
PVV53%69%45%56%47%45%49%49%74%42%77%46%45%100%58%48%47%58%
SGP66%73%54%80%77%69%62%61%63%57%72%65%53%58%100%55%62%72%
SP77%68%80%52%64%64%74%80%52%83%54%71%88%48%55%100%83%41%
Volt79%64%80%65%71%73%76%80%42%91%51%90%82%47%62%83%100%59%
VVD53%56%48%79%66%67%57%49%57%45%61%61%39%58%72%41%59%100%
50PLUSBBBBIJ1CDACUD66DenHaanDENKFvDGLJA21PvdAPvdDPVVSGPSPVoltVVD

50PLUS

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan
79%78%77%76%75%72%71%69%68%66%65%60%59%53%0%
Bestuur97%90%78%79%79%76%72%69%68%68%64%62%86%64%53%61%-
Cultuur en recreatie100%75%77%79%72%78%75%76%69%74%62%68%25%59%61%40%-
Economie83%93%77%78%78%72%81%74%74%72%71%68%62%61%57%57%-
Financiën100%90%78%77%77%76%60%70%70%69%66%66%30%60%54%53%-
Huisvesting88%88%76%77%81%76%88%72%65%63%67%66%63%57%50%57%-
Internationaal80%60%71%69%65%68%60%67%70%69%66%67%60%49%56%45%-
Landbouw75%63%67%68%66%60%38%65%62%68%52%47%56%55%45%59%-
Migratie en integratie94%81%69%69%56%69%69%65%69%66%65%61%19%43%52%35%-
Natuur en milieu95%89%76%78%75%72%79%73%71%72%65%60%84%47%50%43%-
Onderwijs en wetenschap100%86%67%70%70%69%86%70%68%68%66%67%43%63%57%58%-
Openbare orde en veiligheid57%71%79%78%73%78%29%73%73%70%72%69%43%66%59%51%-
Recht93%81%75%76%71%74%67%70%68%69%65%64%15%59%55%43%-
Ruimte en infrastructuur--76%74%80%69%-78%73%71%68%67%-56%57%46%-
Sociale zekerheid100%0%83%72%85%79%100%64%60%58%56%59%100%67%43%62%-
Verkeer57%71%74%73%76%71%86%74%74%74%71%70%71%55%57%55%-
Werk100%0%75%77%85%81%100%70%67%64%62%62%100%56%49%54%-
Zorg en gezondheid55%64%83%83%83%83%77%73%65%63%66%63%71%67%50%68%-
VoltBIJ1SPGLDENKPvdDBBBPvdACUD66SGPCDAJA21FvDVVDPVVDenHaan

BBB

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPDENK50PLUSJA21PVVSPFvDPvdADenHaanVoltGLPvdDCUBIJ1CDAD66VVD
73%72%71%69%68%65%64%63%61%59%56%
Bestuur61%76%72%75%73%76%68%75%42%76%75%78%57%81%53%57%42%
Cultuur en recreatie74%74%75%74%52%85%65%78%79%80%78%80%63%70%63%67%54%
Economie70%74%81%72%75%72%75%65%68%70%67%65%62%67%56%55%54%
Financiën72%77%60%70%70%73%70%70%65%69%67%68%59%64%57%57%53%
Huisvesting83%90%88%69%83%83%71%88%87%84%87%75%74%83%74%66%61%
Internationaal74%50%60%72%68%55%68%59%57%56%58%51%70%40%70%56%66%
Landbouw86%47%38%86%76%26%85%27%51%24%25%16%61%14%72%50%66%
Migratie en integratie74%42%69%66%53%55%55%50%41%45%50%47%58%34%66%61%63%
Natuur en milieu76%65%79%65%58%65%60%58%65%59%57%54%58%56%61%53%57%
Onderwijs en wetenschap88%88%86%73%85%86%68%89%93%92%88%86%83%82%82%92%82%
Openbare orde en veiligheid73%75%29%65%58%77%61%73%68%72%73%77%69%58%62%56%57%
Recht75%61%67%70%64%67%61%60%52%62%60%62%68%48%66%60%64%
Ruimte en infrastructuur74%78%-57%48%74%39%83%87%83%83%78%74%74%65%57%61%
Sociale zekerheid79%86%100%77%79%88%67%84%85%79%79%81%77%84%63%63%63%
Verkeer77%68%86%72%82%75%77%66%72%69%66%61%68%61%66%63%68%
Werk83%77%100%67%70%77%60%70%75%70%70%67%70%67%77%63%67%
Zorg en gezondheid69%74%77%74%76%64%71%60%62%57%62%64%52%60%48%47%47%
SGPDENK50PLUSJA21PVVSPFvDPvdADenHaanVoltGLPvdDCUBIJ1CDAD66VVD

BIJ1

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDGLPvdAVoltSP50PLUSDENKDenHaanD66CUBBBSGPCDAVVDJA21PVVFvD
83%81%80%78%76%67%61%60%59%54%53%48%46%45%41%
Bestuur92%89%86%87%87%90%90%50%68%68%81%70%67%56%76%67%70%
Cultuur en recreatie89%87%87%85%80%75%87%88%67%63%70%65%63%50%65%48%48%
Economie87%86%86%86%87%93%83%75%61%64%67%50%51%50%47%48%45%
Financiën81%77%78%79%78%90%77%62%58%57%64%55%53%46%46%46%45%
Huisvesting79%83%82%86%84%88%88%86%65%68%83%74%68%55%57%71%62%
Internationaal75%71%69%69%72%60%73%67%58%50%40%32%45%39%29%25%21%
Landbouw85%79%76%76%76%63%57%51%53%41%14%14%34%33%21%25%16%
Migratie en integratie87%84%84%89%79%81%92%82%68%71%34%18%37%29%11%13%11%
Natuur en milieu91%91%90%89%87%89%79%75%66%71%56%55%55%52%36%36%26%
Onderwijs en wetenschap89%91%92%89%89%86%94%90%77%68%82%76%70%70%64%79%62%
Openbare orde en veiligheid77%76%76%77%76%71%73%61%64%53%58%43%49%40%36%33%42%
Recht83%84%80%83%76%81%83%56%68%66%48%38%50%44%27%27%29%
Ruimte en infrastructuur96%91%91%91%83%-70%78%57%83%74%65%65%52%48%30%22%
Sociale zekerheid84%74%81%77%81%0%79%83%56%65%84%67%51%51%65%63%56%
Verkeer92%86%83%83%83%71%73%70%61%68%61%55%52%51%49%51%46%
Werk80%80%83%83%83%0%83%89%70%63%67%63%63%60%40%37%33%
Zorg en gezondheid79%80%80%78%78%64%68%69%57%60%60%61%52%52%60%60%49%
PvdDGLPvdAVoltSP50PLUSDENKDenHaanD66CUBBBSGPCDAVVDJA21PVVFvD

CDA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSGPCUVVDD66Volt50PLUSPvdADenHaanBBBJA21DENKPVVGLFvDBIJ1SPPvdD
80%79%74%65%64%62%59%58%56%53%52%50%
Bestuur83%84%77%73%77%62%70%62%53%58%54%54%63%52%67%57%56%
Cultuur en recreatie74%80%74%73%70%68%64%64%63%63%64%53%59%64%63%60%56%
Economie83%81%78%76%61%68%67%62%56%68%61%59%57%59%51%53%49%
Financiën80%81%79%75%66%66%65%58%57%58%60%56%58%55%53%55%53%
Huisvesting87%85%74%84%69%66%65%70%74%71%65%52%59%61%68%55%53%
Internationaal79%77%80%71%66%67%66%64%70%64%53%52%56%53%45%51%49%
Landbouw86%78%88%55%44%47%51%64%72%63%43%61%27%68%34%29%21%
Migratie en integratie80%63%79%60%42%61%68%59%66%68%46%57%49%51%37%48%48%
Natuur en milieu82%76%82%69%61%60%62%70%61%52%58%57%47%57%55%47%40%
Onderwijs en wetenschap76%78%76%71%77%67%60%76%82%70%57%59%53%56%70%48%51%
Openbare orde en veiligheid80%85%77%74%60%69%68%55%62%67%58%54%61%56%49%60%58%
Recht80%73%78%66%61%64%67%65%66%59%55%57%55%60%50%55%53%
Ruimte en infrastructuur85%80%79%69%65%67%62%70%65%74%67%63%49%62%65%50%44%
Sociale zekerheid85%85%79%81%65%59%70%66%63%72%54%53%64%51%51%50%55%
Verkeer81%78%74%77%61%70%65%70%66%77%66%64%55%63%52%54%51%
Werk85%82%79%80%67%62%67%71%77%50%58%54%55%54%63%44%50%
Zorg en gezondheid77%84%81%82%67%63%65%62%48%52%57%56%60%50%52%52%51%
SGPCUVVDD66Volt50PLUSPvdADenHaanBBBJA21DENKPVVGLFvDBIJ1SPPvdD

CU

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienD66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBBBBIJ1JA21FvDPVV
80%77%71%69%66%65%64%63%61%60%57%54%47%
Bestuur78%84%81%81%68%74%71%68%66%62%63%65%57%68%62%52%48%
Cultuur en recreatie77%80%74%70%69%70%66%63%62%65%67%65%63%63%59%63%46%
Economie81%81%78%71%74%71%70%65%70%68%67%63%62%64%68%57%52%
Financiën81%81%78%70%70%70%70%67%60%65%65%65%59%57%58%54%47%
Huisvesting85%85%83%74%65%72%67%67%72%66%60%61%74%68%69%56%50%
Internationaal73%77%77%72%70%67%66%64%67%61%64%64%70%50%64%49%47%
Landbouw70%78%78%53%62%63%47%73%68%54%48%40%61%41%59%61%56%
Migratie en integratie87%63%59%76%69%66%82%47%73%71%79%82%58%71%29%42%26%
Natuur en milieu82%76%73%75%71%68%68%63%76%67%64%61%58%71%44%50%43%
Onderwijs en wetenschap76%78%76%76%68%63%65%62%76%61%61%63%83%68%74%56%48%
Openbare orde en veiligheid78%85%80%70%73%72%70%69%59%66%69%68%69%53%63%55%49%
Recht82%73%71%78%68%67%75%58%63%69%73%73%68%66%46%54%41%
Ruimte en infrastructuur81%80%74%91%73%75%66%65%78%70%63%60%74%83%48%55%49%
Sociale zekerheid86%85%81%74%60%76%73%70%80%60%56%63%77%65%72%51%46%
Verkeer83%78%75%73%74%72%69%62%75%72%65%65%68%68%65%56%51%
Werk81%82%78%67%67%72%64%66%71%63%56%61%70%63%50%54%46%
Zorg en gezondheid82%84%79%69%65%69%67%73%62%60%58%58%52%60%56%50%51%
D66CDASGPVolt50PLUSPvdAGLVVDDenHaanDENKSPPvdDBBBBIJ1JA21FvDPVV

D66

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanDENKPvdDSPBIJ1BBBJA21FvDPVV
80%74%73%71%69%68%67%66%65%64%61%56%53%51%45%
Bestuur78%73%75%81%73%74%68%72%64%60%67%65%68%57%65%51%46%
Cultuur en recreatie77%73%77%78%76%62%74%64%71%64%72%70%67%67%54%59%45%
Economie81%76%74%71%72%72%72%68%68%67%63%64%61%55%66%56%49%
Financiën81%75%75%72%72%70%69%68%60%66%67%64%58%57%55%52%44%
Huisvesting85%84%63%69%67%82%63%72%65%63%58%57%65%66%66%56%51%
Internationaal73%71%80%83%78%61%69%64%79%68%64%64%58%56%53%41%37%
Landbouw70%55%69%68%67%54%68%54%78%62%61%65%53%50%50%53%49%
Migratie en integratie87%60%86%79%67%55%66%47%86%72%84%81%68%61%32%41%24%
Natuur en milieu82%69%73%70%69%67%72%60%71%68%65%68%66%53%44%49%42%
Onderwijs en wetenschap76%71%73%85%68%67%68%62%85%66%66%63%77%92%71%54%48%
Openbare orde en veiligheid78%74%79%75%72%67%70%68%58%65%74%72%64%56%49%49%43%
Recht82%66%83%76%71%61%69%58%66%70%79%79%68%60%43%51%38%
Ruimte en infrastructuur81%69%73%65%73%64%71%59%70%67%68%68%57%57%65%53%43%
Sociale zekerheid86%81%73%74%76%79%58%73%76%60%61%53%56%63%63%49%44%
Verkeer83%77%71%69%72%73%74%64%75%72%65%63%61%63%66%55%50%
Werk81%80%69%80%71%77%64%70%86%65%60%53%70%63%37%53%46%
Zorg en gezondheid82%82%67%73%70%73%63%79%64%58%57%56%57%47%50%49%51%
CUCDAGLVoltPvdASGP50PLUSVVDDenHaanDENKPvdDSPBIJ1BBBJA21FvDPVV

DenHaan

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienDENKPvdAVoltGLSPPvdDBIJ1D66BBBCUSGPCDAVVDJA21PVVFvD50PLUS
76%75%74%71%67%66%65%62%57%53%49%45%0%
Bestuur48%64%66%64%48%46%50%64%42%66%54%62%58%38%24%22%-
Cultuur en recreatie81%93%93%93%81%86%88%71%79%62%64%64%57%64%36%55%-
Economie85%79%80%78%78%74%75%68%68%70%66%62%58%58%56%56%-
Financiën73%73%71%70%71%68%62%60%65%60%60%58%50%51%48%48%-
Huisvesting90%87%87%90%84%81%86%65%87%72%77%70%61%61%72%65%-
Internationaal83%83%80%83%76%75%67%79%57%67%52%64%60%45%34%33%-
Landbouw84%69%72%69%74%55%51%78%51%68%51%64%62%51%48%41%-
Migratie en integratie95%91%91%91%91%95%82%86%41%73%32%59%45%18%9%5%-
Natuur en milieu85%79%79%78%83%70%75%71%65%76%72%70%64%48%44%38%-
Onderwijs en wetenschap95%95%100%93%93%93%90%85%93%76%83%76%78%75%90%71%-
Openbare orde en veiligheid77%76%75%76%72%75%61%58%68%59%53%55%47%49%41%40%-
Recht69%68%66%67%61%64%56%66%52%63%51%65%57%37%34%28%-
Ruimte en infrastructuur91%87%87%87%78%83%78%70%87%78%70%70%65%61%43%35%-
Sociale zekerheid85%88%88%76%83%76%83%76%85%80%83%66%66%76%68%61%-
Verkeer80%83%84%81%75%67%70%75%72%75%70%70%70%61%66%66%-
Werk86%86%93%82%86%75%89%86%75%71%71%71%68%39%43%32%-
Zorg en gezondheid67%74%75%74%70%72%69%64%62%62%63%62%61%61%61%48%-
DENKPvdAVoltGLSPPvdDBIJ1D66BBBCUSGPCDAVVDJA21PVVFvD50PLUS

DENK

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLSPVoltPvdDPvdABIJ1DenHaan50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV
81%80%79%77%76%72%65%64%61%58%54%49%
Bestuur80%82%85%82%71%90%48%79%76%60%62%58%54%71%68%46%58%
Cultuur en recreatie82%77%80%79%77%87%81%72%74%64%65%58%64%70%54%53%34%
Economie82%81%85%77%79%83%85%78%74%67%68%65%61%58%60%50%55%
Financiën82%82%84%80%78%77%73%77%77%66%65%63%60%57%54%52%50%
Huisvesting88%88%92%85%85%88%90%81%90%63%66%67%65%58%51%47%57%
Internationaal78%75%76%73%72%73%83%65%50%68%61%48%53%40%36%46%33%
Landbouw73%71%74%65%70%57%84%66%47%62%54%41%43%50%46%43%53%
Migratie en integratie86%81%92%85%68%92%95%56%42%72%71%43%46%13%19%39%11%
Natuur en milieu79%79%82%74%77%79%85%75%65%68%67%63%58%50%48%49%43%
Onderwijs en wetenschap86%83%95%86%79%94%95%70%88%66%61%58%57%67%60%45%52%
Openbare orde en veiligheid81%82%88%84%76%73%77%73%75%65%66%60%58%51%57%49%41%
Recht85%82%92%85%75%83%69%71%61%70%69%54%55%37%45%46%32%
Ruimte en infrastructuur76%78%78%71%80%70%91%80%78%67%70%66%67%70%57%56%45%
Sociale zekerheid80%86%84%82%74%79%85%85%86%60%60%55%54%77%65%42%54%
Verkeer80%77%76%77%81%73%80%76%68%72%72%69%66%68%54%56%51%
Werk85%83%87%84%77%83%86%85%77%65%63%60%58%50%51%47%49%
Zorg en gezondheid81%82%65%83%77%68%67%83%74%58%60%69%57%76%72%48%70%
GLSPVoltPvdDPvdABIJ1DenHaan50PLUSBBBD66CUSGPCDAJA21FvDVVDPVV

FvD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1
75%74%68%63%59%57%56%54%52%51%50%49%48%45%42%41%
Bestuur78%73%68%59%64%50%52%68%52%64%51%58%63%58%22%59%70%
Cultuur en recreatie74%65%65%63%59%63%64%54%63%56%59%53%51%53%55%63%48%
Economie82%79%75%66%61%62%59%60%57%57%56%55%51%53%56%48%45%
Financiën73%74%70%63%60%57%55%54%54%53%52%50%48%48%48%46%45%
Huisvesting79%76%71%64%57%61%61%51%56%48%56%50%43%48%65%61%62%
Internationaal81%77%68%65%49%57%53%36%49%44%41%35%42%34%33%31%21%
Landbouw82%67%85%78%55%69%68%46%61%33%53%37%28%33%41%18%16%
Migratie en integratie89%82%55%60%43%57%51%19%42%26%41%24%23%23%5%5%11%
Natuur en milieu78%76%60%60%47%59%57%48%50%40%49%42%36%38%38%29%26%
Onderwijs en wetenschap68%73%68%61%63%56%56%60%56%60%54%59%60%58%71%73%62%
Openbare orde en veiligheid76%74%61%64%66%58%56%57%55%62%49%55%55%53%40%44%42%
Recht80%74%61%68%59%63%60%45%54%52%51%48%48%48%28%29%29%
Ruimte en infrastructuur74%71%39%65%56%68%62%57%55%43%53%49%35%41%35%22%22%
Sociale zekerheid77%72%67%58%67%49%51%65%51%65%49%52%58%52%61%60%56%
Verkeer72%75%77%61%55%66%63%54%56%48%55%49%41%44%66%52%46%
Werk93%65%60%59%56%58%54%51%54%53%53%48%51%47%32%37%33%
Zorg en gezondheid72%74%71%62%67%50%50%72%50%63%49%62%63%61%48%44%49%
JA21PVVBBBSGP50PLUSVVDCDADENKCUSPD66PvdAPvdDGLDenHaanVoltBIJ1

GL

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltPvdDSPDENKBIJ1PvdA50PLUSDenHaanD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV
91%86%83%81%77%76%75%74%69%64%57%56%51%48%45%42%
Bestuur94%86%82%80%89%75%79%64%75%71%75%64%63%72%58%52%51%
Cultuur en recreatie93%85%80%82%87%83%79%93%77%66%78%55%59%57%53%49%36%
Economie91%86%84%82%86%77%78%78%74%70%67%60%57%52%53%46%49%
Financiën92%87%82%82%77%78%77%70%75%70%67%60%58%51%48%48%42%
Huisvesting92%90%87%88%83%81%77%90%63%67%87%59%59%58%48%40%52%
Internationaal91%78%77%78%71%80%69%83%80%66%58%50%56%45%34%48%32%
Landbouw90%88%87%73%79%68%68%69%69%47%25%31%27%30%33%26%45%
Migratie en integratie95%94%91%86%84%73%69%91%86%82%50%48%49%16%23%36%15%
Natuur en milieu94%89%86%79%91%74%78%78%73%68%57%51%47%37%38%36%36%
Onderwijs en wetenschap92%84%82%86%91%76%70%93%73%65%88%59%53%67%58%44%47%
Openbare orde en veiligheid92%89%84%81%76%76%78%76%79%70%73%65%61%49%53%53%42%
Recht98%92%89%85%84%77%76%67%83%75%60%55%55%33%48%45%32%
Ruimte en infrastructuur100%90%85%76%91%80%74%87%73%66%83%51%49%48%41%37%31%
Sociale zekerheid81%82%74%80%74%81%72%76%73%73%79%62%64%70%52%50%43%
Verkeer94%90%81%80%86%75%73%81%71%69%66%58%55%55%44%41%41%
Werk80%85%78%85%80%74%77%82%69%64%70%56%55%37%47%44%45%
Zorg en gezondheid86%85%83%81%80%77%83%74%67%67%62%64%60%63%61%49%60%
VoltPvdDSPDENKBIJ1PvdA50PLUSDenHaanD66CUBBBSGPCDAJA21FvDVVDPVV

JA21

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPVVFvDSGPBBBVVD50PLUSCDADENKCUSPDenHaanD66PvdAVoltGLPvdDBIJ1
77%75%72%71%61%60%59%58%57%54%53%51%46%
Bestuur71%78%73%75%52%86%58%71%62%66%38%65%70%78%72%71%76%
Cultuur en recreatie70%74%70%74%63%25%63%70%59%67%64%54%57%63%57%63%65%
Economie81%82%78%72%71%62%68%58%68%53%58%66%50%54%52%44%47%
Financiën73%73%69%70%60%30%58%57%58%56%51%55%53%53%51%51%46%
Huisvesting75%79%78%69%79%63%71%58%69%52%61%66%62%56%58%47%57%
Internationaal78%81%75%72%68%60%64%40%64%41%45%53%47%43%45%41%29%
Landbouw83%82%81%86%62%56%63%50%59%31%51%50%32%29%30%23%21%
Migratie en integratie87%89%82%66%82%19%68%13%29%21%18%32%16%16%16%13%11%
Natuur en milieu79%78%59%65%52%84%52%50%44%44%48%44%39%38%37%39%36%
Onderwijs en wetenschap70%68%76%73%73%43%70%67%74%68%75%71%65%71%67%68%64%
Openbare orde en veiligheid79%76%80%65%75%43%67%51%63%49%49%49%50%48%49%47%36%
Recht78%80%75%70%66%15%59%37%46%40%37%43%36%35%33%37%27%
Ruimte en infrastructuur74%74%74%57%87%-74%70%48%48%61%65%48%48%48%52%48%
Sociale zekerheid79%77%79%77%72%100%72%77%72%74%76%63%70%70%70%67%65%
Verkeer79%72%80%72%73%71%77%68%65%58%61%66%52%55%55%49%49%
Werk83%93%63%67%53%100%50%50%50%50%39%37%37%37%37%40%40%
Zorg en gezondheid77%72%77%74%52%71%52%76%56%67%61%50%60%59%63%68%60%
PVVFvDSGPBBBVVD50PLUSCDADENKCUSPDenHaanD66PvdAVoltGLPvdDBIJ1

PvdA

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienVoltBIJ1GLDENKDenHaanD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDJA21FvDPVV
90%80%77%76%71%70%69%65%64%61%51%50%46%
Bestuur91%86%75%71%64%73%69%66%67%74%72%75%70%69%70%58%48%
Cultuur en recreatie93%87%83%77%93%76%76%75%76%70%60%78%64%56%57%53%35%
Economie90%86%77%79%79%72%74%72%69%71%71%65%67%60%50%55%51%
Financiën92%78%78%78%73%72%70%71%72%70%67%70%65%62%53%50%45%
Huisvesting88%82%81%85%87%67%72%76%75%72%69%88%65%52%62%50%53%
Internationaal90%69%80%72%83%78%67%67%66%67%59%59%66%64%47%35%38%
Landbouw87%76%68%70%69%67%65%67%61%63%50%27%51%51%32%37%51%
Migratie en integratie95%84%73%68%91%67%65%70%72%66%65%50%68%58%16%24%35%
Natuur en milieu94%90%74%77%79%69%73%73%67%68%65%58%62%57%39%42%44%
Onderwijs en wetenschap94%92%76%79%95%68%70%67%69%63%60%89%60%58%65%59%52%
Openbare orde en veiligheid91%76%76%76%76%72%73%73%72%72%69%73%68%66%50%55%42%
Recht93%80%77%75%68%71%70%73%74%67%65%60%67%61%36%48%42%
Ruimte en infrastructuur100%91%80%80%87%73%78%75%75%75%63%83%62%52%48%49%39%
Sociale zekerheid81%81%81%74%88%76%64%65%70%76%70%84%70%64%70%52%47%
Verkeer94%83%75%81%83%72%74%70%70%72%70%66%65%59%52%49%45%
Werk87%83%74%77%86%71%70%66%70%72%67%70%67%56%37%48%46%
Zorg en gezondheid86%80%77%77%74%70%73%69%69%69%71%60%65%63%60%62%56%
VoltBIJ1GLDENKDenHaanD6650PLUSSPPvdDCUSGPBBBCDAVVDJA21FvDPVV

PvdD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienSPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66BBBCUSGPJA21CDAFvDPVVVVD
88%86%83%82%79%75%71%70%65%63%53%51%50%49%45%39%
Bestuur87%86%92%82%82%76%46%67%67%78%65%60%71%56%63%54%46%
Cultuur en recreatie87%85%89%91%79%78%86%76%72%80%65%54%63%56%51%33%44%
Economie87%86%87%78%77%72%74%69%63%65%63%53%44%49%51%50%38%
Financiën87%87%81%84%80%76%68%72%67%68%65%56%51%53%48%44%42%
Huisvesting89%90%79%86%85%76%81%75%58%75%61%54%47%53%43%52%37%
Internationaal91%78%75%72%73%68%75%66%64%51%64%52%41%49%42%41%39%
Landbouw86%88%85%79%65%60%55%61%61%16%40%25%23%21%28%43%20%
Migratie en integratie93%94%87%97%85%69%95%72%84%47%82%49%13%48%23%16%35%
Natuur en milieu85%89%91%85%74%72%70%67%65%54%61%45%39%40%36%36%30%
Onderwijs en wetenschap92%84%89%91%86%69%93%69%66%86%63%55%68%51%60%48%35%
Openbare orde en veiligheid89%89%77%89%84%78%75%72%74%77%68%62%47%58%55%42%49%
Recht91%92%83%92%85%74%64%74%79%62%73%54%37%53%48%33%43%
Ruimte en infrastructuur84%90%96%96%71%69%83%75%68%78%60%46%52%44%35%29%32%
Sociale zekerheid87%82%84%74%82%79%76%70%61%81%63%54%67%55%58%50%39%
Verkeer83%90%92%83%77%71%67%70%65%61%65%54%49%51%41%42%37%
Werk86%85%80%77%84%81%75%70%60%67%61%53%40%50%51%48%38%
Zorg en gezondheid91%85%79%75%83%83%72%69%57%64%58%58%68%51%63%64%39%
SPGLBIJ1VoltDENK50PLUSDenHaanPvdAD66BBBCUSGPJA21CDAFvDPVVVVD

PVV

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienJA21FvDBBBVVDSGPCDA50PLUSDenHaanDENKSPCUVoltPvdABIJ1PvdDD66GL
77%74%69%58%56%53%49%48%47%46%45%42%
Bestuur71%73%73%53%56%54%61%24%58%57%48%62%48%67%54%46%51%
Cultuur en recreatie70%65%52%65%58%53%40%36%34%38%46%46%35%48%33%45%36%
Economie81%79%75%60%60%59%57%56%55%54%52%52%51%48%50%49%49%
Financiën73%74%70%58%57%56%53%48%50%48%47%49%45%46%44%44%42%
Huisvesting75%76%83%53%55%52%57%72%57%54%50%75%53%71%52%51%52%
Internationaal78%77%68%57%59%52%45%34%33%43%47%35%38%25%41%37%32%
Landbouw83%67%76%60%63%61%59%48%53%48%56%31%51%25%43%49%45%
Migratie en integratie87%82%53%70%59%57%35%9%11%18%26%8%35%13%16%24%15%
Natuur en milieu79%76%58%63%56%57%43%44%43%40%43%37%44%36%36%42%36%
Onderwijs en wetenschap70%73%85%63%56%59%58%90%52%50%48%89%52%79%48%48%47%
Openbare orde en veiligheid79%74%58%58%59%54%51%41%41%47%49%40%42%33%42%43%42%
Recht78%74%64%64%60%57%43%34%32%35%41%31%42%27%33%38%32%
Ruimte en infrastructuur74%71%48%70%63%63%46%43%45%35%49%30%39%30%29%43%31%
Sociale zekerheid79%72%79%55%54%53%62%68%54%55%46%67%47%63%50%44%43%
Verkeer79%75%82%64%59%64%55%66%51%50%51%56%45%51%42%50%41%
Werk83%65%70%59%58%54%54%43%49%50%46%47%46%37%48%46%45%
Zorg en gezondheid77%74%76%53%60%56%68%61%70%64%51%54%56%60%64%51%60%
JA21FvDBBBVVDSGPCDA50PLUSDenHaanDENKSPCUVoltPvdABIJ1PvdDD66GL

SGP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDVoltDenHaanDENKPVVGLSPBIJ1PvdD
80%77%73%72%69%66%65%63%62%61%58%57%55%54%53%
Bestuur83%81%61%73%75%74%64%72%59%77%54%58%56%64%60%70%60%
Cultuur en recreatie74%74%74%70%68%62%62%60%63%72%64%58%58%55%55%65%54%
Economie83%78%70%78%74%72%71%71%66%61%66%65%60%60%58%50%53%
Financiën80%78%72%69%72%70%66%67%63%66%60%63%57%60%57%55%56%
Huisvesting87%83%83%78%76%82%67%69%64%70%77%67%55%59%56%74%54%
Internationaal79%77%74%75%71%61%66%59%65%51%52%48%59%50%54%32%52%
Landbouw86%78%86%81%80%54%52%50%78%23%51%41%63%31%34%14%25%
Migratie en integratie80%59%74%82%72%55%65%65%60%29%32%43%59%48%49%18%49%
Natuur en milieu82%73%76%59%75%67%65%65%60%61%72%63%56%51%53%55%45%
Onderwijs en wetenschap76%76%88%76%67%67%66%60%61%83%83%58%56%59%53%76%55%
Openbare orde en veiligheid80%80%73%80%72%67%72%69%64%60%53%60%59%65%63%43%62%
Recht80%71%75%75%70%61%65%65%68%52%51%54%60%55%56%38%54%
Ruimte en infrastructuur85%74%74%74%77%64%68%63%65%65%70%66%63%51%53%65%46%
Sociale zekerheid85%81%79%79%76%79%56%70%58%77%83%55%54%62%48%67%54%
Verkeer81%75%77%80%72%73%71%70%61%66%70%69%59%58%56%55%54%
Werk85%78%83%63%76%77%62%67%59%67%71%60%58%56%47%63%53%
Zorg en gezondheid77%79%69%77%69%73%66%71%62%63%63%69%60%64%57%61%58%
CDACUBBBJA21VVDD6650PLUSPvdAFvDVoltDenHaanDENKPVVGLSPBIJ1PvdD

SP

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienPvdDVoltGLDENKBIJ150PLUSDenHaanPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD
88%83%80%77%74%71%68%64%55%54%52%48%41%
Bestuur87%82%82%82%87%78%48%66%76%65%63%60%66%64%57%57%46%
Cultuur en recreatie87%87%80%77%80%77%81%75%85%70%67%55%67%56%60%38%48%
Economie87%85%84%81%87%77%78%72%72%64%67%58%53%57%53%54%42%
Financiën87%83%82%82%78%78%71%71%73%64%65%57%56%53%55%48%43%
Huisvesting89%94%87%88%84%76%84%76%83%57%60%56%52%48%55%54%36%
Internationaal91%75%77%75%72%71%76%67%55%64%64%54%41%44%51%43%42%
Landbouw86%91%87%71%76%67%74%67%26%65%48%34%31%33%29%48%27%
Migratie en integratie93%89%91%81%79%69%91%70%55%81%79%49%21%26%48%18%36%
Natuur en milieu85%88%86%79%87%76%83%73%65%68%64%53%44%40%47%40%38%
Onderwijs en wetenschap92%91%82%83%89%67%93%67%86%63%61%53%68%60%48%50%35%
Openbare orde en veiligheid89%84%84%82%76%79%72%73%77%72%69%63%49%62%60%47%52%
Recht91%84%89%82%76%75%61%73%67%79%73%56%40%52%55%35%46%
Ruimte en infrastructuur84%91%85%78%83%76%78%75%74%68%63%53%48%43%50%35%38%
Sociale zekerheid87%81%74%86%81%83%83%65%88%53%56%48%74%65%50%55%35%
Verkeer83%86%81%77%83%74%75%70%75%63%65%56%58%48%54%50%40%
Werk86%87%78%83%83%75%86%66%77%53%56%47%50%53%44%50%36%
Zorg en gezondheid91%76%83%82%78%83%70%69%64%56%58%57%67%63%52%64%40%
PvdDVoltGLDENKBIJ150PLUSDenHaanPvdABBBD66CUSGPJA21FvDCDAPVVVVD

Volt

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienGLPvdASPPvdDBIJ1DENK50PLUSDenHaanD66CUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD
91%90%83%82%80%79%76%73%71%65%64%62%59%51%47%42%
Bestuur94%91%82%82%87%85%97%66%81%81%77%76%77%66%78%62%59%
Cultuur en recreatie93%93%87%91%85%80%100%93%78%70%70%80%72%61%63%46%63%
Economie91%90%85%78%86%85%83%80%71%71%61%70%61%58%54%52%48%
Financiën92%92%83%84%79%84%100%71%72%70%66%69%66%57%53%49%46%
Huisvesting92%88%94%86%86%92%88%87%69%74%69%84%70%51%56%75%61%
Internationaal91%90%75%72%69%76%80%80%83%72%66%56%51%60%43%35%31%
Landbouw90%87%91%79%76%74%75%72%68%53%44%24%23%44%29%31%18%
Migratie en integratie95%95%89%97%89%92%94%91%79%76%42%45%29%34%16%8%5%
Natuur en milieu94%94%88%85%89%82%95%79%70%75%61%59%61%58%38%37%29%
Onderwijs en wetenschap92%94%91%91%89%95%100%100%85%76%77%92%83%77%71%89%73%
Openbare orde en veiligheid92%91%84%89%77%88%57%75%75%70%60%72%60%47%48%40%44%
Recht98%93%84%92%83%92%93%66%76%78%61%62%52%52%35%31%29%
Ruimte en infrastructuur100%100%91%96%91%78%-87%65%91%65%83%65%52%48%30%22%
Sociale zekerheid81%81%81%74%77%84%100%88%74%74%65%79%77%65%70%67%60%
Verkeer94%94%86%83%83%76%57%84%69%73%61%69%66%56%55%56%52%
Werk80%87%87%77%83%87%100%93%80%67%67%70%67%63%37%47%37%
Zorg en gezondheid86%86%76%75%78%65%55%75%73%69%67%57%63%67%59%54%44%
GLPvdASPPvdDBIJ1DENK50PLUSDenHaanD66CUCDABBBSGPVVDJA21PVVFvD

VVD

Overeenkomst partij (boven: totaal; onder: uitgesplitst per beleidsagenda). Druk op percentage om verschillen te zienCDASGPD66CUPvdAJA21VoltPVVFvDDenHaanBBB50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD
79%72%67%66%61%59%58%57%56%53%49%48%45%41%39%
Bestuur77%75%72%68%69%52%66%53%50%58%42%53%46%56%52%46%46%
Cultuur en recreatie74%68%64%63%56%63%61%65%63%57%54%61%53%50%49%48%44%
Economie78%74%68%65%60%71%58%60%62%58%54%57%50%50%46%42%38%
Financiën79%72%68%67%62%60%57%58%57%50%53%54%52%46%48%43%42%
Huisvesting74%76%72%67%52%79%51%53%61%61%61%50%47%55%40%36%37%
Internationaal80%71%64%64%64%68%60%57%57%60%66%56%46%39%48%42%39%
Landbouw88%80%54%73%51%62%44%60%69%62%66%45%43%33%26%27%20%
Migratie en integratie79%72%47%47%58%82%34%70%57%45%63%52%39%29%36%36%35%
Natuur en milieu82%75%60%63%57%52%58%63%59%64%57%50%49%52%36%38%30%
Onderwijs en wetenschap76%67%62%62%58%73%77%63%56%78%82%57%45%70%44%35%35%
Openbare orde en veiligheid77%72%68%69%66%75%47%58%58%47%57%59%49%40%53%52%49%
Recht78%70%58%58%61%66%52%64%63%57%64%55%46%44%45%46%43%
Ruimte en infrastructuur79%77%59%65%52%87%52%70%68%65%61%57%56%52%37%38%32%
Sociale zekerheid79%76%73%70%64%72%65%55%49%66%63%43%42%51%50%35%39%
Verkeer74%72%64%62%59%73%56%64%66%70%68%57%56%51%41%40%37%
Werk79%76%70%66%56%53%63%59%58%68%67%49%47%60%44%36%38%
Zorg en gezondheid81%69%79%73%63%52%67%53%50%61%47%50%48%52%49%40%39%
CDASGPD66CUPvdAJA21VoltPVVFvDDenHaanBBB50PLUSDENKBIJ1GLSPPvdD

Creative Commons License 2012-2022 Elwin Oost, Solveware. Partijgedrag wordt gehost door